USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Comfortable Apartment In Arequipa Near The Airport And Downtown Arequipa Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Comfortable Apartment In Arequipa Near The Airport And Downtown

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-22
2026-09-23

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

11

Comfortable Apartment In Arequipa Near The Airport And Downtown

 Wi-Fi
 Κατάλληλο για παιδιά

Βρεφικές κούνιες

 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Το Comfortable Apartment In Arequipa Near The Airport And Downtown απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από το Μουσείο των Ιερών των Άνδεων και 2 χλμ. από την Πλατεία Yanahuara. Το διαμέρισμα επίσης διαθέτει Wi-Fi και ιδιωτικό χώρο στάθμευσης.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 3 χλμ. από τη Μονή της Αγίας Τερέζας & Μουσείο Αποικιακής Τέχνης, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Η Κεντρική Πλατεία Αρεκίπα απέχει περίπου 15 λεπτά οδικώς από το Comfortable Apartment In Arequipa Near The Airport And Downtown.

Τα γεύματά σας μπορούν να ετοιμαστούν στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Ο σταθμός λεωφορείων Cerro Viejo βρίσκεται σε απόσταση μόλις 650 μέτρων.


Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Στο δωμάτιο

  • Πλυντήριο ρούχων
  • LCD TV
  • Βρεφικές κούνιες

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 21:00
Check-out: έως 11:00

Συχνές ερωτήσεις

  • Πόσο έχει η κράτηση στο το Comfortable Apartment In Arequipa Near The Airport And Downtown;

    Η τιμή κράτησης στο το Comfortable Apartment In Arequipa Near The Airport And Downtown αποτελεί 32$.
  • Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το Comfortable Apartment In Arequipa Near The Airport And Downtown;

    Το το Comfortable Apartment In Arequipa Near The Airport And Downtown παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.
  • Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Αρεκίπα από το το Comfortable Apartment In Arequipa Near The Airport And Downtown;

    Ανάμεσα στο Πληροφορίες σχετικά με το Αρεκίπα και το το Comfortable Apartment In Arequipa Near The Airport And Downtown είναι 5 χλμ. απόσταση.
  • Επιτρέπονται κατοικίδια στο το Comfortable Apartment In Arequipa Near The Airport And Downtown;

    Οι επισκέπτες του το Comfortable Apartment In Arequipa Near The Airport And Downtown μπορούν να φέρουν κατοικίδια.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-22
2026-09-23

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Comfortable Apartment In Arequipa Near The Airport And Downtown, Περού

Urbanizacion El Rosario 2, Condominio Casa Parq Departamento D202, Cerro Colorado, Αρεκίπα, Περού

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © arequipahotels24.com

All rights reserved